vazníky krepl

VAZNÍKY - DŘEVĚNÉ VAZNÍKY

VAZNÍK - VAZNÍKY

Vyrábíme vazníky a příhradové vazníky. Vazníky vyrábíme na moderní výrobní lince Bova-Nail. Střešní nosníky dodáváme jako soubor příhradových vazníků.

Vazníky - počitačové návrhy

počítačový návrh vazníku

Vazníky navrhujeme pomocí českého počítačového programu TRUSS od firmy FINE, který provádí statický výpočet včetně kompletní výrobní dokumentace. Každý dřevěný přířez vazníku je optimálně nadimenzován na potřebné zatížení, což vede k úspoře řeziva až 40% a úspoře času až 70% oproti klasické technologii krovů. Zanedbatelná není ani úspora celkových nákladů, která činí cca 25%.

Vazníky - výrobní linka

výrobní linka vazníků

Výroba vazníků probíhá na moderní výrobní lince technologií BOVA-NAIL. Řezivo je ošetřeno impregnační látkou proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu. Jednotlivé přířezy vazníků jsou spojovány styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Tyto desky z pozinkovaného plechu s jednostranně prolisovanými trny působí jako skupina hřebíků a zároveň jako styčníkový plech.

Vazníky - technologie

výroba vazníku

Naše technologie umožňuje vyrobit libovolné tvary vazníků pro různá použití: střechy rodinných domků s využitelným podkrovím, střechy skladovacích a výrobních hal, střechy obchodních domů, supermarketů, sportovních hal, rekonstrukce střech apod. Střešní konstrukce je na stavbu dodávána jako soubor hotových příhradových vazníků a tyto vazníky jsou montovány na připravenou konstrukci.

poptávka

CENOVÁ POPTÁVKA VAZNÍKŮ

Po vyplnění a odeslání cenové poptávky Vám v nejkratším termínu zašleme cenovou kalkulaci, popř. Vás budeme kontaktovat pro doplňující údaje.řezivo

PRODEJ ŘEZIVA

Nabízíme prodej stavebního řeziva s certifikátem dle Vašich požadavků.Naše služby

  • výroba dřevěných vazníků
  • přeprava vazníků na místo stavby
  • montáž příhradových vazníků
  • výroba a montáž dřevostaveb

Kontaktní informace

Střechy KREPL s.r.o.

Určice 195, Určice 798 04
+420 737 488 417

krepl.a@seznam.cz

qr code