vazníky krepl

VAZNÍKY - VÝROBNÍ LINKA

Strojní zařízení

Strojní zařízení dodávané v rámci technologie Bova-nail umožňuje snadnou a efektivní výrobu dřevěných příhradových konstrukcí. Strojní část technologie obsahuje lisovací zařízení včetně montážní plochy s upínacími stolky a sortiment úhlových pil pro přípravu přířezů.

Úhlová pila CT600

Úhlová pila umožňuje zcela automaticky vytvářet uživatelem zadané přířezy. Pro technologii Bova-nail byla pila speciálně upravena, takže disponuje například větším pracovním úhlem řezného kotouče (až +/-80°). Představuje tak nyní nejvýkonnější zařízení pro přípravu přířezů ve své kategorii. Rozměry přířezů lze zadávat pomocí dotykové obrazovky či přímo výstupy z programu Truss.

Lisovací jednotka BV LJ 50

Lisovací jednotka slouží ke spojování dřevěných konstrukcí styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Je tvořena lisem typu „C“, zavěšeném na pojízdném portálu. Montážní plocha může být řešena pomocí plechové podlahy a magnetické fixace upínacích stolků nebo mechanické fixace upínacích stolků do zabetonovaných C-lišt. Upínací stolky jsou vyráběny v několika rozměrech a provedení.

Lisovací jednotka  na vazníky BV LJ 50 Lisovací jednotka  na vazníky BV LJ 50 Úhlová pila CT600 používaná k výrobě vazníků Úhlová pila CT600 pod poklopem Úhlová pila CT600 obsluha ovládací panel úhlové pily CT600
poptávka

CENOVÁ POPTÁVKA VAZNÍKŮ

Po vyplnění a odeslání cenové poptávky Vám v nejkratším termínu zašleme cenovou kalkulaci, popř. Vás budeme kontaktovat pro doplňující údaje.řezivo

PRODEJ ŘEZIVA

Nabízíme prodej stavebního řeziva s certifikátem dle Vašich požadavků.Naše služby

  • výroba dřevěných vazníků
  • přeprava vazníků na místo stavby
  • montáž příhradových vazníků
  • výroba a montáž dřevostaveb

Kontaktní informace

Střechy KREPL s.r.o.

Určice 195, Určice 798 04
+420 737 488 417

krepl.a@seznam.cz

qr code