vazníky krepl

CERTIFIKOVANÁ VÝROBA VAZNÍKŮ

VAZNÍKY - TECHNOLOGIE

Technologie zahrnuje strojní zařízení pro výrobu dřevěných konstrukcí se styčníkovými deskami, výpočetní software a široký sortiment spojovacích prostředků pro dřevěné konstrukce. Dřevěné konstrukce spojované styčníkovými deskami s prolisovanými trny představují moderní a perspektivní odvětví ve stavebnictví. Spojují v sobě výhody klasických dřevěných konstrukcí, efektivního návrhu za použití výpočetní techniky a prefabrikované výroby.

Ocelová styčníková deska

Ocelová styčníková deska

Ocelová styčníková deska s prolisovanými trny je moderní spojovací prostředek pro provádění spojů dřevěných konstrukcí. Slouží ke spojování dřevěných prvků stejné šířky, každý spoj je osazen dvěma sponami, které se umísťují proti sobě z obou stran spoje. Tyto spoje vykazují minimální poddajnost, nejmenší ze všech mechanických spojovacích prostředků.

Lisování spoje vazníku

Lisování spoje vazníku

Výroba příhradových vazníků probíhá ve výrobně, což s sebou přináší mnohé výhody, mimo jiné vysoký stupeň prefabrikace, využití strojního vybavení či vyšší přesnost výroby. Dřevěné přířezy pro styčníkové konstrukce jsou připravovány automatickou úhlovou pilou, jejíž chod je řízen daty dodanými výpočtovým programem. Spojování dřevěných dílců styčníkovými sponami je prováděno lisem.

Montáž příhradových vazníků

Montáž příhradových vazníků

Vazníky se na místo dopravují vcelku, v případě větších konstrukcí rozdělené na několik dílů. Vzhledem k jednoduché montáži se při využití této technologie minimalizuje čas strávený na staveništi.

Máčecí zařízení

Zařízení slouží k impregnování dřeva, zpracovaného na trámy, fošny apod., za účelem odolnosti proti hmyzu a zabránění hniloby. Tím dochází k jeho podstatnému zhodnocení.

Specifikace zařízení

Zařízení se skládá ze dvou ocelových nádrží, z nichž venkovní je pojišťovací a záchytná a vnitřní je funkční, kde je prostřednictvím konstrukce dřevo dopravováno k impregnování dovnitř a ven z nádrže. Dopravu zabezpečuj elektrický a hydraulický systém. Fixace dřeva před zvednutím v impregnační kapalině je dostatečně zabezpečena. Vlastní impregnační proces lze časově seřídit na 1 sec – 10 hod. Po uplynutí nastaveného času dřevo samovolně vyjíždí z nádrže k okapávání do výchozí pozice. Navážení dřeva lze provést vysokozdvižným vozíkem s čelním nebo bočním zdvihem nebo jeřábem.
Nosnost zařízení je od 8 až do 12 tun.

máčecí zařízení impregnační zařízení impregnační zařízení impregnační zařízení
poptávka

CENOVÁ POPTÁVKA VAZNÍKŮ

Po vyplnění a odeslání cenové poptávky Vám v nejkratším termínu zašleme cenovou kalkulaci, popř. Vás budeme kontaktovat pro doplňující údaje.řezivo

PRODEJ ŘEZIVA

Nabízíme prodej stavebního řeziva s certifikátem dle Vašich požadavků.Naše služby

  • výroba dřevěných vazníků
  • přeprava vazníků na místo stavby
  • montáž příhradových vazníků
  • výroba a montáž dřevostaveb

Kontaktní informace

Střechy KREPL s.r.o.

Určice 195, Určice 798 04
+420 737 488 417

krepl.a@seznam.cz

qr code